Ortodoncja

Promocja ortodontyczna w Ortofan Clinic

Oferujemy kompleksowe leczenie włącznie z dokładną diagnostyką. Stosujemy nowoczesne metody leczenia i oferujemy naszym Pacjentom różne rodzaje aparatów ortodontycznych, w zależności od ich indywidualnych potrzeb. Leczenie prowadzą wykwalifikowani lekarze ortodonci. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i indywidualnemu podejściu, wielu naszych Pacjentów cieszy się dziś pięknym i wymarzonym uśmiechem na co dzień.

Umów się na wizytę w dniach 19-30.09.22 i skorzystaj z wyjątkowej promocji.

Oferta promocyjna skierowana jest do dzieci, jak i osób dorosłych.

Różne metody leczenia (Aparaty klasyczne, Invislign, Clear Aligner, lingwalne)

10% rabatu na założenie aparatu

Darmowe zdjęcia RTG

Wypełnij formularz, a nasza recepcja skontaktuje się z Tobą i ustali termin wizyty.

Możesz wybrać więcej niż jedną opcję.
Możesz wybrać więcej niż jedną opcję
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Smile Design Clinic SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie (00-195), ul. Słomińskiego 5/U05, zgodnie z ( 6 ust. 1 lit. f RODO) Polityka prywatności.

*Aby skorzystać z rabatu 10% na założenie aparatu ortodontycznego, pacjent musi założyć aparat najpóźniej do 31.10.2022 r. W przypadku aparatu Invisalign należy wpłacić pierwszą ratę, najpóźniej w ciągu 3 dni od podjęcia decyzji o leczeniu. Rabat nie obowiązuje na wizyty kontrolne, które są niezbędnym etapem leczenia ortodontycznego.

W leczeniu ortodontycznym wszystko zaczyna się od właściwej diagnozy, która jest kluczem do dalszego leczenia ortodontycznego. Kolejnym etapem leczenia ortodontycznego jest wybór aparatu, którym będzie realizowane nasze leczenie. Lekarz ortodonta przedstawia nam kilka wariantów aparatów, które różnią się estetyką, komfortem użytkowania, czasem leczenia no i oczywiście kosztem, ale efekt końcowy leczenia każdym z nich będzie taki sam. Pamiętajmy o tym, że wady zgryzu to nie tylko aspekt estetyczny, ale przede wszystkim aspekt zdrowotny. Wady zgryzu mają wpływ na cały nasz organizm, a nie leczone mogą doprowadzić do przedwczesnej utraty zębów i bolesnych zmian w stawie skroniowo żuchwowym. Wady zgryzu mogą mieć różne przyczyny, a początek ich powstawania może mieć miejsce już we wczesnych latach dziecięcych. Warto więc w jak najmłodszym wieku zapobiegać ich powstawaniu, niż w wieku dorosłym leczyć je ortodontycznie.

Efekty prawidłowo przeprowadzonego leczenia ortodontycznego to nie tylko równe, piękne zęby, które wpływają niezwykle korzystnie na estetykę twarzy i samopoczucie pacjenta, ale także szereg innych zalet – korekta zgryzu umożliwia zniwelowanie wad wymowy, czy dłuższe zachowanie własnego uzębienia w zdrowiu i doskonałej kondycji. Przygotowaliśmy dla Państwa bogatą ofertę aparatów ortodontycznych: stałych oraz ruchomych, dostosowanych do wieku, wady zgryzu i indywidualnych potrzeb pacjenta. Dokładamy wszelkich starań, by leczenie ortodontyczne było dla pacjentów jak najbardziej komfortowe, dlatego nasz asortyment wzbogaciliśmy m.in. o aparaty niewidoczne czy szeroki wybór ligatur w wielu kolorach.

Poznaj naszych specjalistów

Dr Ewa Prażmo odpowiada na najczęściej pojawiające się pytania od pacjentów

Umów się na wizytę już teraz!

W leczeniu ortodontycznym wszystko zaczyna się od właściwej diagnozy, która jest kluczem do dalszego leczenia ortodontycznego. Wady zgryzu mają wpływ na cały nasz organizm, a nie leczone mogą doprowadzić do przedwczesnej utraty zębów i bolesnych zmian w stawie skroniowo żuchwowym. Wady zgryzu mogą mieć różne przyczyny, a początek ich powstawania może mieć miejsce już we wczesnych latach dziecięcych. Warto więc w jak najmłodszym wieku zapobiegać ich powstawaniu, niż w wieku dorosłym leczyć je ortodontycznie.

Aparaty ortodontyczne stosowane w naszej klinice

Oprócz tradycyjnych metod leczenia ortodontycznego oferujemy naszym pacjentom również nowoczesne metody leczenia nakładkowego.

Innowacyjna metoda korygowania wad zgryzu przy pomocy komfortowych nakładek.

Ekskluzywna alternatywa leczenia ortodontycznego za pomocą przezroczystych nakładek Invisalign