Wybierasz się na imprezę i zastanawiasz się, jak olśnić swoim wyglądem otoczenie? Jeśli masz już odpowiedni strój i buty, z pewnością przyda się też podkreślenie atutów, związanych z urokiem osobistym. Uśmiech niewątpliwie jest elementem, który przyciąga uwagę innych, dlatego warto poświęcić mu nieco więcej zainteresowania. Liczy się nie tylko to, czy masz proste zęby, lecz również, jaki jest ich kolor, a także Twój zapach z ust. Zarówno mężczyźni, jak i kobiety lubią przebywać w towarzystwie osób pewnych siebie i zadbanych. Białe zęby na pewno robią wrażenie nie tylko w kręgu prywatnym, lecz także zawodowym, o czym świadczą przykłady wielu gwiazd amerykańskiego kina, jak chociażby Jaden Smith czy Lindsay Lohan. Ich wizerunek pomaga im w osiąganiu kolejnych sukcesów w aktorstwie.

  Jak zawsze mieć świeży oddech?

  Świeży oddech zależy od kilku czynników, między innymi codziennej i właściwej higieny jamy ustnej, polegającej na szczotkowaniu zębów po każdym posiłku oraz używaniu nici dentystycznych. Dobrze także stosować miętowy płyn do płukania ust, który, oprócz odświeżenia oddechu, chroni uzębienie przed próchnicą.

  Jeśli zdarza Ci się mieć nieprzyjemny oddech, mimo zachowania zasad odpowiedniej higieny, warto przyjrzeć się swojej diecie. Wskazane jest wykluczenie słodyczy, z racji negatywnego wpływu cukru na uzębienie, a także cebuli i czosnku, które mają znaczący wpływ na zapach z ust. Na imprezie dobrze mieć przy sobie miętową gumę do żucia, tabletki odświeżające oddech i dezodorant do ust. Zapobiegają przykremu zapachowi, który może przypomnieć o sobie po kilku godzinach od wyjścia z domu. Chcesz dołożyć starań do poprawienia kondycji swojego uzębienia? Skorzystaj z naszych usług stomatologicznych, takich jak piaskowanie zębów, skaling, fluoryzacja czy wybielanie zębów.

  Co można zrobić, żeby zęby były bielsze?

  Doskonałym pomysłem na rozjaśnienie uśmiechu jest wybielanie zębów. Nasi eksperci w ekspresowym tempie doprowadzą Cię do wspaniałego koloru uzębienia. W Ortofan Clinic przeprowadzamy takie zabiegi za pomocą specjalnego żelu Opalescence, który jest bezpieczny dla szkliwa zębów. Skuteczność terapii jest imponująca, a czas trwania leczenia wynosi zaledwie kwadrans. Trwałość oszałamiających efektów końcowych uzależniona jest jednak od późniejszego przestrzegania tak zwanej „białej diety”. Jeśli więc pragniesz, żeby Twoje zęby były bielsze na dłużej, postaraj się ograniczyć picie kawy, herbaty, a także palenie papierosów. Wskazane jest również unikanie produktów, które mogą nieestetycznie przebarwić uzębienie, takich jak na przykład czerwone wino, kakao, kurkuma, jagody, wiśnie czy borówki.

  Jakie są najnowsze metody leczenia ortodontycznego?

  Pragniesz mieć doskonałe i proste uzębienie? Pomyśl więc o jego profesjonalnej korekcji. Nowoczesne metody leczenia ortodontycznego stwarzają ogromne możliwości i swobodę podczas terapii, dzięki na przykład zastosowaniu dyskretnych aparatów kosmetycznych, wykonanych z kryształu lub porcelany. Aparat ortodontyczny może być nie tylko dyskretną formą korekcji uzębienia, lecz także estetycznym dodatkiem, który jest obecnie bardzo modny. Podobnie w przypadku przezroczystych nakładek na zęby, które mają jednocześnie ten plus, że można je wyjmować w dowolnym momencie.

  Proste i białe zęby – duma z własnego uśmiechu

  Wyjście na imprezę to doskonała okazja na odświeżenie wizerunku za pomocą profesjonalnych zabiegów, takich jak wybielanie zębów, piaskowanie czy usuwanie kamienia nazębnego. Tego rodzaju leczenie, z zachowaniem dbałości o świeży oddech, z pewnością przyniesie Ci dużo radości nie tylko na przyjęciu towarzyskim!

  Wybielanie zębów w ORTOFAN Clinic – dowiedz się więcej i przyjdź na wizytę. Nasi specjaliści pomogą ci osiągnąć śnieżnobiały uśmiech! Skontaktuj się z nami i umów się na wizytę! Zadzwoń jeszcze dziś:

   

  tel:22 619 86 81
  tel:22 618 55 08

   


  Attachment

  • wybielanie zebow lampa
  • wybielanie nakladkowe - opinie