Latem wszystko jest prostsze, a wakacyjny luz sprzyja uśmiechaniu się. To nie tylko idealny czas na podróże w nieznane, wylegiwanie się na łące czy plenerowe spotkania ze znajomymi. To także doskonała pora na to, by spełnić marzenia i zdecydować się na spektakularną przemianę swojego wyglądu. Profesjonalne leczenie ortodontyczne stałym aparatem spowoduje, że Twoja twarz będzie wyrażała radość jeszcze piękniej, a Twoja pewność siebie i poczucie komfortu wzrosną. My od lat wspieramy tych, którzy decydują się podążać za marzeniami, dlatego, jeśli nie korzystałeś wcześniej z usług naszej Kliniki, specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy wakacyjną Akcję “Uśmiech na lato”, w ramach której wybrane zabiegi ortodontyczne kosztują aż o 10% taniej!

  Nasza wakacyjna akcja „Uśmiech na lato” skierowana jest wyłącznie do nowych pacjentów. Aby skorzystać z promocji, wystarczy zarejestrować się telefonicznie na wizytę w terminie od 1 lipca do 31 sierpnia 2019. Każdy z objętych promocją zabiegów, a więc:

  • założenie ortodontycznego stałego aparatu metalowego,
  • założenie ortodontycznego stałego aparatu kosmetycznego.
  będzie wówczas kosztował 10% taniej!
  Profesjonalne leczenie ortodontyczne zapewnia piękne, proste zęby, a także poprawia samopoczucie pacjenta, niweluje wady wymowy i sprzyja dłuższemu zachowaniu uzębienia w nienagannym stanie. W naszej klinice dbamy o to, by prostowanie zębów stałym aparatem ortodontycznym było dostosowane do wieku, wady zgryzu i indywidualnych potrzeb pacjenta, a także przebiegało sprawnie, bezpiecznie i komfortowo.
  Zarejestruj się w Recepcji Kliniki, dzwoniąc pod numer telefonu 22 619 86 81. Przy rejestracji prosimy o podanie hasła: “Uśmiech na lato”.
  Otrzymasz od nas rabat umożliwiający wykonanie zabiegu założenia ortodontycznego stałego aparatu metalowego lub kosmetycznego w cenie niższej o 10%. Promocja obowiązuje w terminie od 1 lipca do 31 sierpnia 2019 roku.
  Czekamy na Ciebie w Ortofan Clinic! 🙂

  Attachment

  • zniżka na prostowanie zebow