Kiedy myślisz o swoim uzębieniu, odechciewa Ci się uśmiechać? Krępuje Cię wygląd Twoich krzywych zębów? Rozpocznij więc spektakularną przemianę, która doda Ci pewności siebie i pozwoli pozbyć się niedoskonałości, takich jak szparowatość, stłoczenie zębów czy wady zgryzu! Współczesna ortodoncja posiada narzędzia, które skutecznie pomogą Ci w pozbyciu się kompleksów. Zamiast więc użalać się nad sobą, warto podjąć działania, które doprowadzą Cię do efektywnego leczenia. Możesz skorygować uzębienie poprzez noszenie aparatu ortodontycznego metalowego czy też kosmetycznego albo wyjmowanych nakładek na zęby. Alternatyw leczenia jest sporo, wystarczy tylko zgłosić się do ortodonty i wybrać najkorzystniejszą dla siebie metodę korekcji!

  Delikatnie i ze smakiem – leczenie nakładkami na zęby

  Najnowsze osiągnięcie ortodoncji to przeźroczyste nakładki na zęby typu orthocaps czy Clear Aligner. W ORTOFAN Clinic z powodzeniem stosujemy tego rodzaju innowacyjny system do korekcji uzębienia. I tak, jak ruchomy i stały aparat ortodontyczny dedykowany jest przede wszystkim dzieciom, tak nakładki na zęby są polecane szczególnie młodzieży oraz osobom dorosłym, ponieważ wskazane jest noszenie ich przez przynajmniej 20 godzin na dobę. Są rewelacyjnym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy cenią dyskrecję podczas całego trwania leczenia ortodontycznego. Dodatkową zaletą jest fakt, że można je wyjmować do spożywania posiłków oraz higieny jamy ustnej. Nie musisz więc rezygnować ze swoich ulubionych potraw i śmiało jeść zawsze to, na co masz ochotę! Ponadto, w sytuacji, gdy tego potrzebujesz, takiej jak chociażby ważne spotkanie czy wystąpienie publiczne, nakładki na zęby można również wyjąć, co niewątpliwie jest ich ogromnym atutem.

  Ludzie sukcesu też leczą niedoskonałości uzębienia

  Czy wiesz, że wiele znanych osób z kręgu aktorów, piosenkarzy, sportowców, biznesmenów czy dziennikarzy, którzy obecnie mają idealne zęby, w przeszłości korzystało z narzędzi, jakie posiada ortodoncja? Jeśli zależy Ci na subtelnej korekcji uśmiechu, możesz założyć kosmetyczny aparat na zęby, którego zamki są ceramiczne lub kryształowe. Ponadto, świetnym sposobem na pozbycie się nierówności uzębienia czy wady zgryzu są także wspomniane już, praktycznie niewidoczne nakładki na zęby, wykonane z biokompatybilnego materiału, który nie powoduje alergii.

  Prostowanie zębów w wieku dojrzałym – dlaczego nie!

  Aktualnie nie ma ograniczeń wiekowych do noszenia aparatu na zęby. Jeśli zatem najmłodsze lata życia masz już za sobą, możesz śmiało z nadzieją spoglądać w przyszłość. Atrakcyjnym i nowoczesnym rozwiązaniem dla osób dojrzałych są także nakładki na zęby zwłaszcza, że nie rzucają się w oczy. W wypadku leczenia nakładkowego można liczyć na wysoki komfort podczas całego procesu korygowania uzębienia, a także błyskawiczne efekty.

  Zniewalający uśmiech potrzebny od zaraz

  Nie wyobrażasz sobie uśmiechu, który sprawia, że czujesz się atrakcyjnie? To wyobraź sobie, że jesteś już po noszeniu aparatu na zęby! Wtedy naprawdę poczujesz przyjemność z każdego otwarcia ust. Twoje zęby będą mieć fenomenalną prezencję, co sprawi, że do końca życia będziesz czuć się wspaniale!

  Chcesz mieć piękne zęby? Dowiedz się więcej o aparacie ortodontycznym i nakładkach na zęby! Skontaktuj się z naszą warszawską kliniką ORTOFAN Clinic już dziś i umów się na wizytę!

  Nakładki na zęby – ortodoncja w ORTOFAN Clinic – Chcesz mieć piękne zęby? Dowiedz się więcej o aparacie ortodontycznym i nakładkach na zęby! Skontaktuj się z naszą warszawską kliniką już dziś i umów się na wizytę!

  tel:22 619 86 81
  tel:22 618 55 08


  Attachment

  • prostowanie zebow