Doskonała prezencja potrafi zdziałać cuda. Wiedzą o tym wszyscy ci, którzy do sukcesu doszli konsekwentną pracą nad sobą, w tym również nad swoją aparycją. Zawsze warto podjąć trud poprawy swojego wyglądu, żeby czuć się pewnie i atrakcyjnie w każdej sytuacji. Jak powiedziała Golda Meir, izraelska polityk: „Nic w życiu nie przychodzi samo. Nie wystarczy w coś wierzyć; trzeba mieć siłę pokonywać przeszkody i walczyć.” Jeśli więc chcesz, żeby obiekt Twoich uczuć doświadczył olśnienia na widok Twojego uśmiechu, zacznij działać w kierunku poprawy wyglądu swoich zębów. Wykonaj kilka prostych czynności, które poprowadzą Cię do doskonałego uśmiechu.

  Błysk uśmiechu dzięki wybielaniu zębów

  Idealnie białe zęby praktycznie na każdym robią wrażenie. Droga do ich uzyskania wbrew pozorom nie jest taka trudna. Wystarczy bowiem wykonanie zabiegu wybielania zębów, które można u nas przeprowadzić w ciągu jednej wizyty. Lekarz za pomocą specjalnego żelu przeprowadza dokładne rozjaśnienie uzębienia nawet o 5-6 tonów. Zabieg trwa około 15-20 minut i jest bezpieczny, ponieważ specjalista dostosowuje intensywność leczenia do stanu zębów pacjenta. Dzięki temu, Twoje szkliwo pozostanie w doskonałym stanie, a uśmiech zacznie błyszczeć jak sznur pereł! W przypadku wybielania zębów w domu, dobrze jest przeprowadzić tego rodzaju rozjaśnianie również pod kontrolą lekarza. Jak to wygląda w praktyce? Otóż specjalista przygotowuje na podstawie wcześniej pobranych wycisków nakładki na zęby wybielające wraz z żelem Nite White do samodzielnego stosowania. Tego rodzaju terapia trwa dwa tygodnie.

  Bez osadu i kamienia, czyli piaskowanie i skaling zębów

  Osad na zębach może mieć różne przyczyny. Jest skutkiem częstego picia kawy i herbaty, jedzenia słodyczy i palenia papierosów. Gdy już się pojawi, dobrze jest się go pozbyć w bezpieczny dla szkliwa zębów sposób. Rozwiązaniem są zabiegi piaskowania i skalingu zębów. Można je wykonać podczas jednej wizyty. Nasi specjaliści precyzyjnie wykonują usuwanie kamienia nazębnego i nieestetycznego nalotu. Zabiegi należy powtarzać regularnie, aby chronić zęby przed bakteriami próchnicy, które atakują je każdego dnia.

  Biała dieta po wybielaniu zębów

  Po wybielaniu zębów w domu za pomocą wspomnianego żelu Nite White lub po rozjaśnianiu uzębienia w naszym gabinecie, bardzo istotnym czynnikiem jest przestrzeganie tzw. białej diety. Chodzi tu głównie o wystrzeganie się spożywania pokarmów i napojów, które mogłyby zabarwić zęby na ciemno. Wskazana jest więc eliminacja wszystkie produktów spożywczych o intensywnym zabarwieniu, takie jak na przykład soki, owoce – jagody, borówki, wiśnie, porzeczki, żurawina, truskawki, maliny, winogrona, aronia, warzywa – buraki, czerwona kapusta, dynia, kukurydza, pomidory, marchew, papryka, a także przyprawy – chilli, kurkuma, curry, papryka, kostki rosołowe, gyros czy cynamon. Okres zalecanego przestrzegania białej diety to 14-17 dni.

  Wybielanie zębów w ORTOFAN Clinic – dowiedz się więcej i umów się na wizytę! Zadzwoń:

  tel:22 619 86 81
  tel:22 618 55 08

   


  Attachment

  • skaling piaskowanie - cena