Wizerunek odgrywa ogromną rolę w budowaniu zaufania. Wygląd, choć nie najważniejszy, znajduje się na czele kryteriów branych pod uwagę przy kreowaniu opinii o danej osobie, wywołuje też różne uczucia. Czy jednak osiągnięcie sukcesu zależy w jakiejś mierze od aparycji? Przykłady wielu znanych na całym świecie piosenkarzy czy aktorów zdają się potwierdzać tę tezę. Liczy się oczywiście przede wszystkim talent, ciężka praca włożona w rzemiosło wykonywanego zawodu, ale także powierzchowność. Jedna z najbardziej cenionych cech zewnętrznych celebrytów to obłędny uśmiech, trudno więc się dziwić, że praktycznie wszystkie hollywoodzkie gwiazdy dbają o idealne uzębienie.

  Co pomaga w osiągnięciu sukcesu?

  W osiągnięciu sukcesu niewątpliwie pomaga pewność siebie, a także determinacja w dążeniu do celu. Potrzebne jest analityczne myślenie, umiejętność współpracy z innymi ludźmi, energia i zapał do działania, a także podejmowanie trafnych decyzji. Przydaje się też wytrwałość oraz systematyczność w realizacji małych kroków. Niewątpliwie doskonalenie własnej aparycji podnosi samoocenę, dlatego dobrze zadbać o poprawę wyglądu uzębienia. Twoje niedoskonałości zębów przednich znakomicie mogą zamaskować licówki. W ORTOFAN Clinic chętnie podejmiemy wyzwanie metamorfozy Twojego wizerunku!

  Celebryci mają olśniewające uśmiechy

  Wiele osób, obecnie bardzo znanych, w przeszłości borykało się z problemem nieestetycznie wyglądających zębów. Gwiazdy nosiły aparat ortodontyczny i z pewnością korzystały z zabiegów stomatologii estetycznej, żeby poprawić swój wygląd. Świadczy to o ich świadomości, że prezencja odgrywa istotną rolę w zdobywaniu akceptacji innych oraz przyczynia się do poprawy samopoczucia. Nie chcesz nosić aparatu ortodontycznego ani nakładek na zęby? Sprawdź, jak licówki mogą odmienić Twój image! Nasi eksperci udzielą Ci bliższych informacji na ten temat.

  Jak pozytywnie wzmocnić swój wizerunek?

  Warto wykonać kilka zabiegów, które poprawią wygląd uzębienia, takich jak wybielanie zębów, piaskowanie czy skaling. W przypadku, gdy Twoje zęby są bardzo zniszczone, a rozjaśnianie raczej nie poprawi ich aparycji, warto na przednie zęby założyć licówki – Warszawa – służymy pomocą w odbudowach protetycznych zębów, również takich jak korony, mosty, protezy, a także wypełnienia typu onlay, inlay, overlay. Masz wadę zgryzu i nierówności uzębienia? Doskonałym rozwiązaniem w takim wypadku jest aparat ortodontyczny lub nowoczesne, przezroczyste nakładki na zęby. Zastanawiasz się nad wyborem metody korekcji – skontaktuj się z nami!

  Korekcja uzębienia pomaga stworzyć spektakularny image

  Leczenie za pomocą aparatu ortodontycznego lub nakładek na zęby typu Clear Aligner, Invisalign czy Orthocaps pomoże Ci stworzyć nowy, oryginalny image. Możesz więc swój wybór korekcji uzębienia potraktować jako drogę prowadzącą do wymarzonego celu. Podziw innych, szacunek i sukces przychodzą niespodziewanie. Wymagają jednak wcześniej poświęconego czasu, przemyślanej strategii, a także odważnego pokonywania trudności. Dowiedz się więcej o nowoczesnych metodach ortodoncji i protetyki – zapytaj naszych ekspertów o opinie!

  Ortodoncja w ORTOFAN Clinic – dowiedz się więcej i umów się na wizytę! Zadzwoń:

  tel:22 619 86 81
  tel:22 618 55 08


  Attachment

  • ortodoncja-ortofan-clinic-warszawa