Są chwile, gdy nie czujesz się komfortowo? Złe samopoczucie jest dla Ciebie uciążliwe, zwłaszcza w sytuacji, gdy szeroko się uśmiechasz? W takim razie pora zająć się prostowaniem Twoich zębów! Nie obawiaj się, że jest już za późno – obecne metody leczenia ortodontycznego pozwalają na skuteczną korekcję uzębienia niezależnie od wieku. Zróżnicowane sposoby prostowania zębów stwarzają duże możliwości wyboru najbardziej odpowiedniego dla siebie środka, prowadzącego do upragnionego celu. Jeśli więc zależy Ci na efektywnym rozwiązaniu, które zapewnia idealny zgryz, sprawdź, jakie środki zastosować, żeby cieszyć się pięknym uśmiechem!

  Aparat ortodontyczny – cena, rodzaje i sposób leczenia

  Wybór aparatu na zęby związany jest nie tylko z rodzajem wady zgryzu, lecz także indywidualnymi preferencjami oraz wiekiem. I tak, aparat na zęby ruchomy polecany jest zwłaszcza dzieciom oraz młodzieży, jego koszt w ORTOFAN Clinic to w przypadku Stockfisha 980 zł. Jeśli natomiast zależy Ci na dyskrecji leczenia, możesz nosić aparat ortodontyczny stały – kosmetyczny, czyli ceramiczny, porcelanowy czy kryształowy. Kolor tego rodzaju aparatu na zęby jest przezroczysty lub zbliżony do naturalnej barwy zębów. Natomiast cena aparatu ortodontycznego Herbsta wynosi 1800 zł. Dla tych, którzy borykają się z problemem tyłozgryzu, stosowany jest aparat MALU, przy którym trzeba się liczyć z wydatkiem rzędu 1000 zł.

  Nakładki na zęby – dyskretna metoda korekcji uzębienia

  Wszyscy, którzy cenią sobie wysoki komfort leczenia, a także chcą zadbać o proste zęby i zgryz w nowoczesny sposób, mogą skorzystać z innowacyjnej metody korekcji uzębienia, jaką niewątpliwie są nakładki na zęby typu Clear Aligner. Są one wykonane ze specjalnego, delikatnego tworzywa, które nie powoduje uczuleń ani nadmiernego nacisku na uzębienie. W porównaniu z tradycyjnym aparatem na zęby, leczenie w tym wypadku jest znacznie mniej inwazyjne, ponieważ nie wymaga przyklejania i odklejania zamków. Ponadto, istotną zaletą nakładek na zęby jest fakt, że można je zdejmować w dowolnym momencie, również do jedzenia i czyszczenia jamy ustnej. Koszt szyn Clear Aligner to w ORTOFAN Clinic 800 zł za 1 łuk (3 nakładki). Leczenie wymaga ich wymiany co 1-2 tygodnie. Są one przygotowywane indywidualnie dla każdego pacjenta, bez względu na wiek, zalecane są jednak osobom powyżej 16 roku życia, ze względu na konieczne zdyscyplinowanie podczas noszenia szyn przez co najmniej 20 godzin dziennie. Jeśli interesuje Cię więcej szczegółów o nakładkach Clear Aligner, zajrzyj w zakładkę ,,Blog” i przeczytaj artykuł!

  Aparat ortodontyczny – droga do naturalnego uśmiechu

  Niezależnie od tego, jaki rodzaj leczenia wybierzesz, czy będzie to tradycyjny, metalowy aparat ortodontyczny stały, kryształowy, porcelanowy, ceramiczny, czy umieszczony po wewnętrznej stronie zębów – Incognito, efekt końcowy prowadzi do tego samego – uzyskania ślicznego, naturalnego uśmiechu. W sytuacji niezadowolenia z wyglądu swojego uzębienia, warto się zmobilizować do leczenia, żeby spełnić swoje marzenie.

  Spektakularna przemiana wizerunku

  Wady zgryzu, nierówności czy szpary między zębami nie muszą być powodem Twoich kompleksów i utraty pewności siebie! Metodą na skuteczne rozwiązanie tego rodzaju problemów jest leczenie ortodontyczne. Każdy wybór sposobu leczenia dobrze skonsultować ze specjalistą. Jeśli interesuje Cię aparat ortodontyczny, sprawdź nasz cennik! W przypadku, gdy chcesz dowiedzieć się więcej o nakładkach na zęby Clear Aligner – zapytaj specjalistę o szczegóły leczenia!

  ORTOFAN Clinic – skontaktuj się z nami już dziś i umów się na wizytę!

  tel:22 619 86 81
  tel:22 618 55 08


  Attachment

  • aparat na zęby - klinika warszawa