Witajcie na stronie kliniki ortodontycznej Ortofan!

Już od wielu lat moją pasją jest przywracanie zdrowia zębom, a ich właścicielom – pięknego uśmiechu. Jako specjalista w zakresie stomatologii dziecięcej i ortodoncji II stopnia od 1993 roku zajmuję się leczeniem ortodontycznym za pomocą aparatów stałych. Cieszę się, że mogę służyć moim dużym i małym Pacjentom bogatym doświadczeniem i kwalifikacjami, które regularnie podnoszę na kursach i szkoleniach na całym świecie. Każdy Pacjent kliniki Ortofan jest dla mnie bardzo ważny: do tej pory udało mi się przeprowadzić skuteczne leczenie u kilku tysięcy pacjentów, używając różnych technik ortodontycznych. Jako członek wielu towarzystw ortodontycznych na świecie (m.in. Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego i Światowej Federacji Ortodontów) stale współpracuję z wybitnymi lekarzami w Europie i Stanach Zjednoczonych. Aby zapewnić naszym Pacjentom najwyższy komfort leczenia dysponujemy własnym nowoczesnym sprzętem diagnostycznym (rtg wewnętrzny, pantomogram, telerentgenogram), stomatologicznym i ortodontycznym. Serdecznie zapraszam po piękny uśmiech!Misja grupy Ortofan

Towarzyszymy w rozwoju i czuwamy nad zdrowiem pacjenta. Korzystając ze swojego wieloletniego doświadczenia i wiedzy zapewniamy interdyscyplinarne leczenie i kompleksowość usług.

Wartości różnicujące Grupy ORTOFAN:

 • Oferowanie zróżnicowanych planów leczenia dostosowanych do indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych
 • Eksperci z długoletnim doświadczeniem wdrażają i oferują pacjentom nowe techniki oraz technologie
 • Interdyscyplinarny zespół realizuje na miejscu usługi również wykraczające poza stomatologię
 • Możliwość konsultacji z czołowymi ekspertami z branży z całego świata

Wizja - kim chcemy być?

Jesteśmy interdyscyplinarnym centrum leczenia. Łączymy naukę i sztukę, aby stale odpowiadać na nowe potrzeby pacjentów. Wyznaczamy standardy w naszej branży i edukujemy kolejne pokolenia.

Wartości zespołu Grupy ORTOFAN:

 • Nastawienie na wynik
 • Budowanie relacji
 • Komunikatywność
 • Współpraca w zespole
 • Nastawienie na rozwój

Klauzula antydyskryminacyjna

  Niniejszym, w imieniu własnym i NZOZ ORTO-FAN STOMATOLOGIA I ORTODONCJA deklarujemy, że nasza firma przyjmuje i stosuje przyjęte przez Miasto zasady równego traktowania, ma świadomość odpowiedzialności prawnej za łamanie przepisów zakazujących dyskryminacji i prowadzi działalność wolną od dyskryminacji, w szczególności ze względu na takie cechy jak płeć, rasa (kolor skóry), pochodzenie etniczne lub narodowość, mogące stanowić podstawę nierównego traktowania a niemające racjonalnego uzasadnienia z punktu widzenia prowadzonej przez nas działalności.

Certyfikaty

Dyplomy

Nasze wnętrza