Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich tych, którzy chcieliby mieć piękne, proste zęby, ale zniechęca ich perspektywa dlugotrwałego leczenia stałym aparatem ortodontycznym!

  Od niedawna proponujemy naszym Pacjentom leczenie ortodontyczne przezroczystymi nakładkami orthocaps. Jest to innowacyjna metoda leczenia wad zgryzu, przeznaczona zarówno dla dzieci jak i osób dorosłych. Nakładki gwarantują bardzo dobre rezultaty leczenia, które jest bezbolesne i nieuciążliwe.

  W przypadku innowacyjnego systemu dla dorosłych orthocaps Twin-Aligner® korektę Twoich zębów wspomaga nie tylko jeden, ale równocześnie dwa czynniki. Mamy tu na myśli dwie przezroczyste szyny, które w ciągu dnia i nocą przesuwają Twoje zęby na właściwe miejsce za pomocą delikatnego nacisku. Zróżnicowane materiały, z których wykonane są szyny Twin-Aligner®, dopasowywane są dokładnie do Twoich potrzeb.

  Najwyższy komfort noszenia

  Systemy Twin-Aligner® są lekkie i przezroczyste. Nakładki orthocaps nie zawierają metalu. Dzięki użyciu delikatnych tworzyw sztucznych oraz łatwej obsłudze, nastawienie do produktów Aligner jest pozytywne: ledwo wyczuwalny przezroczysty aparat orthocaps prawie niezauważalnie staje się częścią Państwa życia, zapewniając jednocześnie wysoki komfort noszenia.

  Bezbolesne leczenie

  W przypadku tradycyjnej korekty zębów na każdy ząb oddziałują duże siły. Może to – przynajmniej w fazie początkowej – prowadzić do odczuwania bólu. Koncepcja korekty zębów Twin-Aligner® opiera się na działaniu łagodnych sił. Na zęby wywierany jest mniejszy nacisk – rezultat: bezbolesna korekta zębów.

  Dokładne dopasowanie

  Nakładki orthocaps-Aligner dostosowane są do indywidualnych potrzeb klienta i przygotowywane na miarę. Niewidoczne szyny łączą w sobie precyzję z perfekcją. Na początku leczenia ortodonta wykonuje Państwa odciski uzębienia. Stanowią one wzorzec pierwszej przezroczystej nakładki aligner. W trakcie leczenia nakładki orthocaps Twin-Aligner® są za każdym razem przygotowywane dla Państwa dokładnie zgodnie z indywidualnym planem leczenia.

   


  GALERIA