Topniejący śnieg i coraz jaśniejsze promienie słońca przypominają nam o tym, że zbliża się długo wyczekiwana wiosna. To dobry powód do tego, by się uśmiechnąć. Już niebawem będzie można odmienić swoją garderobę, zrezygnować z zimowej czapki, a może nawet zmienić kolor włosów. Warto również w tym czasie zdecydować się na odkładany od miesięcy zabieg wybielania czy prostowania zębów. Z okazji zbliżającej się wiosny, specjalnie dla tych, którzy pragną metamorfozy swojego uśmiechu przygotowaliśmy MARCOWE PROMOCJE, za sprawą których na wybrane zabiegi można otrzymać aż 200 zł rabatu!

  Nasza wiosenna akcja „Uśmiech na wiosnę” skierowana jest do osób, które wcześniej nie korzystały z oferty naszej Kliniki. Aby skorzystać z promocji, wystarczy zarejestrować się telefonicznie na wizytę w terminie od 1 do 31 marca. Każdy z objętych promocją zabiegów, a więc:

  • wybielanie zębów,
  • leczenie ortodontyczne stałym aparatem cienkołukowym

  będzie wówczas kosztował aż o 200 zł mniej!

  Profesjonalne wybielanie zębów daje widoczne gołym okiem rezultaty, zwiększając atrakcyjność twarzy i pewność siebie pacjenta. W naszej klinice wykonujemy wybielanie zębów zarówno metodą Nite White, jak i Opalescence.

  Z kolei prawidłowo przeprowadzone leczenie ortodontyczne zapewnia nie tylko piękne, proste zęby, lecz także poprawia samopoczucie pacjenta, niweluje wady wymowy i sprzyja dłuższemu zachowaniu uzębienia w doskonałym zdrowiu. W naszej klinice dbamy o to, aby leczenie aparatem ortodontycznym stałym było dostosowane do wieku, wady zgryzu i indywidualnych potrzeb pacjenta, a także przebiegało sprawnie i komfortowo.

  Zarejestruj się w Recepcji Kliniki, dzwoniąc pod numer telefonu (22) 619 86 81 . Przy rejestracji prosimy o podanie hasła: “Uśmiech na wiosnę”.

  Otrzymasz od nas rabat umożliwiający wykonanie zabiegu wybielania zębów lub leczenia ortodontycznego stałym aparatem cienkołukowym w cenie niższej o 200 zł. Promocja obowiązuje w terminie od 1 do 31 marca 2019 roku.

  Czekamy na Was w Ortofan Clinic! 🙂

  Regulamin Akcji „Uśmiech na Wiosnę” Ortofan


  Attachment