Piękne zęby wymagają odpowiedniej dbałości o ich kondycję i wygląd. Jeśli chcesz mieć białe i rewelacyjnie prezentujące się uzębienie, dobrze wykonać kilka prostych zabiegów, które mogą Ci w tym pomóc. W ORTOFAN Clinic otrzymasz fachową opiekę zarówno w zakresie oczyszczenia zębów z kamienia, jak i poprawy ich estetyki. Korzystnym rozwiązaniem na rozpoczęcie tego procesu jest usunięcie kamienia nazębnego, czyli skaling, piaskowanie, a także fluoryzacja. W przypadku, gdy Twoje uzębienie jest pożółkłe, wskazane jest natomiast wybielanie zębów, które w naszym gabinecie można przeprowadzić zaledwie w ciągu kilkudziesięciu minut!

  Przyjęcie weselne przepełnione radością

  Rozjaśnione zęby dodadzą Ci pewności siebie i sprawią, że przyjęcie weselne będzie na pewno niezapomniane. Zdarza się również, że sam skaling, piaskowanie i wybielanie zębów to za mało, ponieważ zęby są bardzo zniszczone, między nimi pojawiły się szpary albo ich kształt znacznie odbiega od ideału. W takim przypadku warto rozważyć wstawienie korony, a w odniesieniu do zębów przednich – licówki. W ORTOFAN Clinic w ekspresowym tempie wykonujemy tego rodzaju uzupełnienia protetyczne, które zapewnią Ci prawdziwą metamorfozę uśmiechu. Czasem niewiele potrzeba, żeby zęby prezentowały się fantastycznie, a wykorzystanie nowoczesnych metod, jakie posiada współczesna protetyka, umożliwia spełnienie marzenia o cudownym uśmiechu w krótkim czasie.

  Nowoczesne metody na fenomenalne uzębienie

  Doskonale prezentujące się zęby to właściwe rozwiązanie w sytuacji, kiedy termin ślubu jest bardzo bliski. Jeżeli masz więcej czasu na poprawę uzębienia, dobrze skorygować je poprzez leczenie ortodontyczne. Nierówności zębów, wady zgryzu, szpary czy ich stłoczenie, są możliwe do naprawienia nie tylko poprzez licówki oraz korony, lecz także dzięki noszeniu aparatu ortodontycznego. Nowoczesnym środkiem na korekcję uśmiechu są także przezroczyste nakładki na zęby typu Orthocaps, Clear Aligner czy Invisalign. W zależności od stopnia zaawansowania nieprawidłowości w położeniu uzębienia, leczenie może trwać od kilku do kilkunastu miesięcy. Warto skonsultować z ortodontą przebieg terapii, ponieważ to proces złożony, a także indywidualny.

  Przygotuj się na najlepsze!

  Fantastycznie wyglądające zęby niewątpliwie dodają uroku każdemu uśmiechowi. Jeśli zależy Ci nie tylko na zdrowym, lecz także olśniewającym uzębieniu, zwróć uwagę, że często wystarczy kilka wizyt u specjalisty, żeby diametralnie odświeżyć swój wizerunek. Co istotne, nawet w przypadku, gdy masz niewiele czasu, a chcesz wyglądać oszałamiająco, nasi eksperci z ORTOFAN Clinic pomogą Ci odzyskać pewność siebie w mgnieniu oka! Ślub może być świetnym początkiem stałej zmiany na lepsze. Spełniaj więc odważnie pragnienia swojego serca i baw się dobrze!

  Stomatologia w ORTOFAN Clinic – skontaktuj się z nami i umów się na wizytę!


  Attachment

  • wybielanie zebow przed slubem