Różnorodność doświadczeń, umiejętność patrzenia na rzeczywistość z dystansem, głęboki spokój wewnętrzny, a także poczucie wdzięczności za dary losu, to jedne z wielu zalet jesieni życia. Tak naprawdę można cieszyć się każdą chwilą niezależnie od wieku, optymizm nie jest przecież cechą wyłącznie ludzi młodych. Ważne jednak, żeby nie tracić pozytywnej energii i czuć się atrakcyjnie. Jeśli więc jest coś, co przeszkadza Ci w szerokim uśmiechu, z pewnością warto zadbać o zmianę, która pomaga w odzyskaniu fenomenalnego samopoczucia. Piękne zęby niewątpliwie sprawiają, że chce nam się często rozmawiać z innymi i szczerze dzielić się tym, co mamy.

  Co zrobić, gdy masz braki w uzębieniu?

  W przypadku, gdy masz braki w uzębieniu, korzystnym rozwiązaniem jest założenie protezy zębowej. Perfekcyjny uśmiech jest czymś, co nigdy nie wychodzi z mody. Możesz więc mieć pewność, że poprawienie wyglądu Twoich zębów z pewnością podniesie Ci samoocenę. Poczujesz się młodo i atrakcyjnie, co niewątpliwie wpłynie również na Twoje relacje z otoczeniem. Ukrywanie zębów podczas uśmiechania się nie jest komfortowe ani dla osoby, która to robi, ani dla rozmówcy. Dlatego dobrze rozwiązać ten problem poprzez zastosowanie odpowiedniego uzupełnienia protetycznego i odzyskać śmiałość w kontaktach z innymi ludźmi.

  Proteza zębowa – czym się kierować przy wyborze?

  Przy wyborze protezy warto kierować się przede wszystkim wysokim komfortem. Odpowiednio dobrana proteza zębowa ma służyć przez lata. Tego rodzaju istotną decyzję dobrze podjąć w porozumieniu z lekarzem. Nasi eksperci pomogą Ci w doborze najlepszej metody uzupełnienia protetycznego. W sytuacji, gdy masz liczne braki w uzębieniu, których nie można uzupełnić mostami, doskonałym rozwiązaniem jest proteza szkieletowa. Może to być klasyczna proteza szkieletowa, przymocowana do naturalnych zębów za pomocą specjalnych klamer, wykonana z metalu lub proteza acetalowa, stworzona z termoplastycznego acetalu. Nowoczesnym sposobem na braki w uzębieniu jest również założenie stałej protezy na implantach. To jedna z najpopularniejszych metod stosowanych w przypadku całkowitego bezzębia.

  Implanty zębów – doskonały sposób na trwałą metamorfozę uśmiechu

  Noszenie protezy zębowej nie zawsze jest konieczne. Często zdarza się, że brakuje tylko kilku zębów, żeby wyglądać rewelacyjnie. W takim wypadku świetnym rozwiązaniem są implanty zębów, czyli tytanowe śruby zastępujące naturalny korzeń zęba. Na implantach zębów umieszcza się koronę i problem braków w uzębieniu jest rozwiązany na wiele lat, a często nawet na całe życie. To idealny sposób na udaną metamorfozę uśmiechu, która pozwoli Ci na swobodne zachowanie w każdej sytuacji.

  Czy proteza zębowa wygląda naturalnie?

  Nasza klinika oferuje najwyższej jakości rozwiązania, które zostały stworzone z myślą o naturalnym wyglądzie i doskonałej funkcjonalności. Nie musisz więc obawiać się, że przez protezę zębową będziesz wyglądać sztucznie. Zarówno protezy szkieletowe, te klasyczne – metalowe, jak i protezy acetalowe prezentują się perfekcyjnie. Możesz więc mieć pewność, że leczenie protetyczne przywróci Ci pewność siebie i pozwoli na koncentrację na innych rzeczach.

  Protetyka w ORTOFAN Clinic – chcesz dowiedzieć się więcej o protezie na implantach i sprawdzić, jaki rodzaj protezy będzie dla Ciebie najlepszy? Zadzwoń do naszej warszawskiej kliniki, umów się na wizytę i zapytaj o szczegóły Twojego leczenia protetycznego!

  tel:22 619 86 81
  tel:22 618 55 08


  Attachment