Droga do wspaniałego uśmiechu nie zawsze jest prosta. Wiele osób boryka się z problemem krzywych zębów i wad zgryzu – taka sytuacja z pewnością wymaga podjęcia leczenia, zwłaszcza, że korekcja uzębienia to nie tylko kwestia estetyczna, ale również zdrowotna. Patrząc na idealne uśmiechy amerykańskich gwiazd filmu i muzyki, nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że za perfekcyjną prezencją stoi intensywna i żmudna praca. Sprawdź więc, jakimi sposobami możesz osiągnąć szczyt i spełnij marzenie o uśmiechu gwiazdy Hollywood!

  Co kryje się za perfekcyjną prezencją uzębienia?

  Celebryci są najlepszym przykładem na to, że można i należy sięgać po swoje marzenia. Jednak warto mieć świadomość, że tak jak za praktycznie każdym sukcesem stoi ciężka praca, tak za idealnym uśmiechem stoi konsekwentna dbałość i leczenie ortodontyczne. Czasem właśnie od uporu zależy to, czy dana osoba osiąga szczyty swoich możliwości czy spoczywa na laurach lub przyzwyczaja się do mierności. Ty też możesz poczuć dumę z wyglądu swoich zębów. Wystarczy, że zrobisz pierwszy krok, a nasi specjaliści pomogą Ci w dalszych. Profesjonalny ortodonta zabierze cię na drogę do olśniewającego uśmiechu!

  Aparat ortodontyczny – estetyczny wygląd i zdrowe zęby

  Leczenie ortodontyczne jest niezwykle istotne nie tylko ze względu wygląd śmiechu, ale również ze względu na stan zdrowia. Nieleczone wady zgryzu zwiększają bowiem ścieralność zębów, powodują rozwój próchnicy, recesję dziąseł, choroby przyzębia, a także mają wpływ na powstawanie zaburzeń w stawie skroniowo-żuchwowym. Tego rodzaju niedoskonałości mogą też przyczyniać się występowania problemów w mówieniu, a także w oddychaniu i jedzeniu. Leczenia ortodontycznego nie należy więc odkładać.

  Przezroczysty aparat

  Istnieje szereg rodzajów leczenia ortodontycznego. Jednym z nich jest przezroczysty aparat na zęby, który może być ceramiczny, porcelanowy lub kryształowy – jego wygląd z pewnością przypadnie Ci do gustu, ponieważ jest praktycznie niewidoczny! Ponadto, subtelną formą korygowania uśmiechu jest również aparat Incognito, umieszczony po wewnętrznej stronie zębów. Doskonałym pomysłem na dyskretny sposób korekcji uzębienia może być też noszenie nakładek na zęby Clear Aligner.

  Sukces opiera się na małych rzeczach

  Każdy sukces składa się z małych kroków, w kierunku osiągnięcia go. Jak powiedział kiedyś Michał Anioł: “Nie należy lekceważyć drobnostek, bo od nich zależy doskonałość”. Jeśli więc planujesz mieć perfekcyjny uśmiech, zgłoś się do ORTOFAN Clinic, a nasi eksperci pomogą Ci w wyborze odpowiedniej metody leczenia i wskażą najbardziej korzystne rozwiązanie. Zarówno tradycyjny aparat ortodontyczny, jak i przezroczyste nakładki na zęby, z pewnością wkrótce doprowadzą Cię do wymarzonego celu! Sprawdź, czy Clear Aligner to odpowiednia dla Ciebie korekcja uzębienia, która sprawi, że Twój uśmiech będzie nienaganny!

  Ortodoncja w ORTOFAN Clinic – skontaktuj się z nami i umów się na wizytę! Zadzwoń jeszcze dziś:

  tel:22 619 86 81
  tel:22 618 55 08

   


  Attachment

  • aparat na zeby - cena