Przed nami Boże Narodzenie i koniec roku, czas radości i podsumowań. W tym okresie warto szczególnie zadbać o siebie, by w doskonałym zdrowiu wkroczyć w nowy rok. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was specjalną zniżkę na zabiegi higienizacyjne w naszej klinice. Przez cały grudzień będą dostępne z 15% rabatem!

  Nasza akcja „Świąteczne porządki” skierowana jest aktualnych pacjentów oraz do osób, które jeszcze nie korzystały z usług naszej kliniki. Aby skorzystać z promocji, wystarczy zarejestrować się telefonicznie na wizytę w terminie od 1 do 31 grudnia 2019. Objęte promocją zabiegi higienizacyjne będą wówczas kosztowały 15% taniej!

  Zabiegi higienizacyjne stanowią niezwykle istotny element profilaktyki chorób zębów i dziąseł. W naszej klinice wykonujemy zabiegi higienizacyjne w pakiecie podstawowym (skaling, piaskowanie, polerowanie) oraz poszerzonym o fluoryzację.
  Zarejestruj się w Recepcji Kliniki, dzwoniąc pod numer telefonu (22) 619 86 81. Przy rejestracji prosimy o podanie hasła: “Świąteczne porządki”.

  Otrzymasz od nas rabat umożliwiający wykonanie zabiegów higienizacyjnych w cenie niższej o 15%. Promocja obowiązuje w terminie od 1 do 31 grudnia 2019 roku.
  Czekamy na Was w Ortofan Clinic! 🙂

  Attachment