Lato i pora odpoczynku skłaniają nas do skupienia uwagi na sobie i własnych potrzebach. W czasie urlopu częściej chcemy ładnie wyglądać, a także podobać się otoczeniu. To doskonały moment na zaplanowanie swojej metamorfozy. Śpiew ptaków, słońce i rozkwitające kwiaty oraz zieleń drzew nastrajają optymistycznie do życia, a także inspirują do podejmowania nowych wyzwań. Warto wykorzystać tę magiczną aurę, żeby zrobić coś naprawdę wyjątkowego, z myślą o własnym rozwoju i poprawie samopoczucia. Wakacje mogą być oazą szczęścia, jeśli tylko w pełni wykorzystasz możliwości, jakie przed Tobą stoją!

  Jak przekłuć słabe strony w mocne?

  Uświadomienie sobie, że mamy słabe strony jest czymś bardzo pożytecznym. To właśnie dzięki temu zdajemy sobie sprawę z faktu, że są w nas rzeczy, nad którymi trzeba pracować. Nikt nie rodzi się doskonały. Pewne cechy dziedziczymy, mamy różne warunki finansowe i spotykają nas odmienne doświadczenia życiowe. Jednak to od nas ostatecznie zależy, jak wygląda nasze życie i czy się rozwijamy. Praca nad własną powierzchownością, w tym także uśmiechem, niewątpliwie przynosi pozytywne efekty. Jeśli więc masz nieestetyczne uzębienie, zadbaj o to, żeby wreszcie to zmienić. W ORTOFAN Clinic wychodzimy naprzeciw wszelkim problemom związanym ze zdrowiem oraz estetyką zębów, dlatego posiadamy w swojej ofercie szereg zabiegów poprawiających wizerunek. Jednym z nich jest skaling, czyli usuwanie kamienia nazębnego, a także piaskowanie, które pomaga oczyścić uzębienie z osadu oraz przebarwień. Zakładamy też maskujące niedoskonałości licówki, a także uzupełniamy braki w uzębieniu poprzez solidnie i perfekcyjnie wykonane korony, mosty, protezy oraz implanty.

  Bezpieczne wybielanie zębów

  Z myślą o pozytywnej zmianie wizerunku uśmiechu, warto wykonać profesjonalne wybielanie zębów. Sam skaling i piaskowanie mogą nie wystarczyć w uzyskaniu idealnej barwy uzębienia. W ORTOFAN Clinic lekarz przeprowadza rozjaśnianie za pomocą specjalnego żelu, a intensywność tego zabiegu dostosowywuje do kondycji zębów każdego pacjenta. Można też skorzystać z nakładek na zęby Nite-White, które są przygotowane przez lekarza indywidualnie, do samodzielnego stosowania przez okres dwóch tygodni. W trosce o zdrowie uśmiechu nie należy stosować domowych metod na wybielanie zębów, takich jak używanie do rozjaśniania cytryny czy sody oczyszczonej, ponieważ są one szkodliwe dla szkliwa. Wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym jest bezpieczne i nie uszkadza ich.

  Wakacje marzeń z pięknym uśmiechem

  Podczas urlopu często czujemy się rozluźnieni, a białe, piękne zęby pozwalają nam na szeroki i niczym nieograniczony uśmiech. Z tego powodu warto zadbać o idealne uzębienie, żeby nie tłumić w sobie swoich dobrych pragnień i czuć się zawsze wyjątkowo, niezależnie od sytuacji. Potrzeba bycia osobą zadbaną jest bardzo silna i nie należy jej bagatelizować. Uciekanie przed spełnieniem może negatywnie odbić się na samoocenie oraz radzeniu sobie z trudnościami życiowymi.

  Metamorfoza wyglądu poprawia relacje z otoczeniem

  Poprawa wizerunku dowartościowuje nas i sprawia, że czujemy się bardziej pewni siebie w kontaktach z innymi ludźmi. Czasem zdarza się, że kompleksy wpływają na wycofywanie się społeczne. Z tego powodu również dbanie o rewelacyjnie wyglądające uzębienie jest bardzo ważne. Jeśli więc Twój uśmiech wymaga korekty, z ORTOFAN Clinic udoskonalisz wszelkie jego defekty. Ekspresowo wykonujemy licówki, korony, mosty, protezy, a także implanty.

  Protetyka w ORTOFAN Clinic – skontaktuj się z nami i umów się na wizytę stomatologiczną!

  tel:22 619 86 81
  tel:22 618 55 08

   


  Attachment

  • stomatologia estetyczna - warszawa